1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Pondělí, 20 Únor 2017 09:14

RÁKOSNÍČEK DĚČÍN Z.S. OTEVÍRÁ PSYCHOLOGICKOU PORADNU A ZVE VÁS NA ODBORNÉ SEMINÁŘE!

Napsal(a) 

Rákosníček Děčín, z.s., pro Vás otevírá psychologickou poradnu v oblasti vztahů mezi rodiči a dětmi, mezi dětmi navzájem, mezi manželi či partnery a vztahů s prarodiči. Pokud máte otázky týkající se dětské psychologie, školní problematiky, psychologických aspektů poruch učení a chování dětí, ale také ohledně prožívání krizových situací (rozvod, úmrtí v rodině, vážný úraz apod.) nebo si jen nevíte rady s výchovou či nástupem dítěte do MŠ, ZŠ apod., neváhejte se obrátit na psycholožku PhDr. Irena Landová s mnohaletými zkušenostmi v dané oblasti, která vede psychologickou poradnu ve spolupráci s Rákosníčkem z.s.

Sezení je zdarma. Více informací a rezervace na tel. 777 465 640 či e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Zároveň Vás chceme pozvat na odborné semináře, praktické workshopy, kurzy i besedy na různá témata. Již tradičně se budeme věnovat tématům zaměřená na rodinu a děti různých věkových kategorií, proběhnou semináře věnující se těhotenství a vše s ním spojené, ale také odborné besedy, kurzy a workshopy, které jsou věnované nejenom rodičům a prarodičům, ale také širší veřejnosti.

Semináře jsou zdarma či za symbolický poplatek. Více informací naleznete na www.mcrakosnicek.cz či na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . či na tel. 777 367 647. Všichni jsou srdečně zváni. Aktivity jsou podpořeny z projektu MPSV, Ústeckého kraje a Statutárního města Děčín.

Přečteno: 826 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...