1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Úterý, 14 Únor 2017 11:40

U nás se senioři nenudí

Napsal(a) 

V závěru ledna jsme si pro naše klienty ze střediska Služby pro seniory na Kamenické ulici připravili dvě zajímavé hudební akce. Seniory přišlo potěšit svým pěveckým vystoupením za doprovodu klavíru dvacet dětí z MŠ Školní v Želenicích. Děti měly perfektně secvičené pásmo lidových, populárních a zimně laděných písní. Že o akci byl veliký zájem, svědčí počet zúčastněných klientů, kterých se sešlo celkem třicet.


„Vystoupení dětí bylo domluvené již na začátku prosince, ale protože vánočních akcí pro klienty bylo v závěru roku neuvěřitelně mnoho, domluvily jsme se s vedoucí školky Janou Oplovou, že dorazí raději až do poklidnějšího lednového měsíce. A klienti si toto vystoupení o to více užili a budeme moc rádi, pokud se v tomto roce ještě uvidíme," okomentovala Dita Hornová, vedoucí sociálně terapeutického oddělení.
Druhou hudební akcí byla oblíbená návštěva klubu seniorů Zlatý podzim, kde k poslechu i tanci zahrál na klávesy a zazpíval Petr Macko. Senioři si celý program maximálně užili, dali si i malé občerstvení a příjemně si zatančili.
Na únorový měsíc máme pro naše klienty připravené promítání fotografií z akcí za rok 2016, hudební vystoupení Dua Renata a Pavel a v závěru měsíce proběhne odborná přednáška o trénování paměti.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 396 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...