1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Pondělí, 03 Červen 2019 14:31

Dotazník: Pomozte zlepšit život v Děčíně

Napsal(a) 

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví magistrátu města Děčína připravil pro Vás krátký dotazník, jehož cílem je zjistit Vaše názory na život ve Vašem městě. Získané podněty pomohou při zpracovávání nového 4. komunitního plánu sociálních služeb města Děčín na roky 2020-2023. Komunitní plánování sociálních služeb je proces, kdy jsou mapovány potřeby občanů a problémy v sociální oblasti v daném území. Aktivně se do něj zapojují poskytovatelé sociálních služeb, jejich uživatelé, politická reprezentace města, ale i široká veřejnost.

V současné době probíhá i dotazníkové šetření u samotných uživatelů sociálních služeb, a to za pomoci jednotlivých organizací, poskytovatelů sociálních služeb. Po zapracování veškerých dat vznikne návrh nového komunitního plánu sociálních služeb, který bude předložen veřejnosti k připomínkování.

Podělte se tedy s námi i Vy, občané města Děčína, o své potřeby a postřehy na to, co ve městě chybí, co by se dalo zlepšit v péči o seniory, děti, rodiny a Vás samotné. Vaše názory nám pomohou rozhodnout, jak zkvalitnit služby poskytované občanům. Termín ukončení sběru vyplněných dotazníků je do 30.6.2019.

Dotazníky můžete odevzdat na:

Recepce Magistrátu města Děčín, Mírové náměstí 1175/5, Děčín IV.

Recepce Magistrátu města Děčín, ul. 28. října 1155/2, Děčín I.

Odkaz na anketu:

//1url.cz/@decin">https:

Přečteno: 39 krát