1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Chyba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 113
Úterý, 19 Červenec 2011 12:21

Nové petanguové hřiště v Dominu

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Slavnostní přestřižení pásky

Dne 18. července 2011 otevřeli primátor města František Pelant a generální ředitel SčVK Bohdan Soukup již druhé hřiště na petangue v Děčíně. Pro zařízení Domino Boletice, ul. Spojenců 214, Děčín 32, které poskytuje sociální služby osobám s mentálním postižením, ho vybudovala společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. v rámci Nadačního Fondu Veolia Voda.

Hřiště bylo otevřeno společnou hrou klientů, zástupců města a společnosti SčVK. Petanguové hřiště bude klientům sloužit jak ke sportovnímu vyžití, tak ke společenskému setkávání klientů z ostatních zařízení Centra sociálních služeb Děčín, příspěvkové organizace.

Foto ze hry petanque

Foto ze hry petanque

SčVK a NF Veolia pokračují v aktivitách ze sociální oblasti, které Nadační fond Veolia vytváří a rozvíjí vedle environmentálních a výchovných projektů zaměřených na děti a znevýhodněné mladé lidi.

Společnost SčVK ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia Voda pomohla vybudovat petanqueová hřiště již v řadě měst. Zahrát pétanque na hřištích zbudovaných v rámci projektu si bez problémů mohou v Liberci, Mostě, Teplicích, Lounech, Litvínově, Meziboří, Kadani, Klášterci nad Obří a nyní i v Děčíně.

Přečteno: 2367 krát Naposledy změněno Středa, 20 Červen 2012 12:53

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...