1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Chyba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 181
Pondělí, 13 Červen 2016 08:48

Senioři byli V Klidu

Napsal(a) 

Že sportovat se dá i v seniorském věku, dokázala pětičlenná skupina klientů s doprovodem zaměstnanců z Domova pro seniory, která přijala pozvání na sportovní hry do Domova pro seniory na Severní Terase v Ústí nad Labem. „Na tuto akci jsme zváni pravidelně každý rok a vždy je o ni veliký zájem ze strany našich klientů,“ řekla Dita Hornová, vedoucí sociálně-terapeutického oddělení.

Soutěžní disciplíny probíhají v příjemném prostředí Domova, a to jak v jeho interiéru, tak i v jeho parku, kde je například minigolf či ruské kuželky. Zde si změřili síly v celkem sedmi disciplínách přizpůsobených jejich věku. A hesla „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“ se naši senioři drželi i letos.

„Vůbec nevadí, že jsme se neumístili. Pro nás je důležitý společně strávený čas naplněný zajímavými aktivitami. Mě osobně nejvíc bavil hod na cíl a ruské kuželky,“ svěřila se jedna z účastnic, paní Sironková. „Nejen ji, ale i všechny ostatní klienty můžeme potěšit tím, že i v našem parku Domova pro seniory se nově jedny ruské kuželky vybudovaly. Věříme, že si je naši klienti oblíbí,“ dodala Dita Hornová. „A již teď se těšíme na další ročník sportovních her, na které opět rádi přijedeme,“ zakončila.

 

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 858 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO