1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Chyba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 181
Čtvrtek, 15 Září 2016 06:32

Pestrý týden v Domově pro seniory

Napsal(a) 

Nejen školáci měli pestrý začátek září. Nenudili se ani klienti Domova pro seniory na Kamenické ulici (CSS Děčín), protože v jednom týdnu proběhlo hned několik akcí.

Zářijový program odstartovala 13. olympiáda v DPS Šluknov. Na tu odjel tým našich seniorů, který se cítil psychicky i fyzicky natolik zdatně, že se nebál celodenních sportovních aktivit v podobě deseti různorodých disciplín (např. elektronické šipky, holandský biliard, skládání puzzle, přiřazování jmen k fotografiím známých osobností aj.). Z devíti družstev jsme se umístili na pěkném šestém místě, za které naši senioři dostali tašku plnou drobných odměn.

Po jednodenním odpočinku následovala druhá větší akce a tou bylo závěrečné grilování v zahradním altánu spojené s hudebním vystoupením skupiny LP – Tandem. Známé hitovky potěšily všechny zúčastněné. Akce byla moc příjemná i díky počasí bez jediné chybičky, a tak si to všichni maximálně užili.

„Na září máme pro klienty připravený ještě další bohatý program v podobě zajímavé přednášky o děčínském zámku, kterou povede paní Eva Kubšová z děčínské knihovny a v závěru měsíce proběhne společenská akce – setkání klientů s vedením Domova pro seniory,“ doplnila vedoucí oddělení sociálně terapeutického Dita Hornová.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 688 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO