1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Pátek, 17 Červen 2016 07:05

Denní stacionář Domino si užíval krásy Jizerských hor a Krkonoš

Napsal(a) 

Klienti Domina strávili necelý týden v krásném prostředí Jizerských hor. A užili si tu dosyta. „Navštívili jsme například nedalekou rozhlednu Štěpánka. I když cesta vzhůru byla strmá, všichni jsme si s ní poradili bez problémů. Naše námaha byla odměněna krásným výhledem. Největším překvapením pro nás bylo, že během jednoho výstupu jsme prošli jak Jizerské hory, tak i Krkonoše,“ přiblížila Jitka Studená, vedoucí stacionáře.

Hned druhý den se vyrazilo k jedinému majáku v Čechách. V Příchovicích se tyčí rozhledna Maják s muzeem Járy Cimrmana. „Když se nám nechtělo trávit čas v bazénu či vířivce, které jsme měli po celý den k dispozici, jeli jsme se podívat do nedalekého Harrachova a Tanvaldu, nebo jsme si šli zahrát bowling. Po celou dobu převládala dobrá nálada, počasí nám přálo a k naší nemalé spokojenosti jistě přispěla i výborná kuchyně a vstřícný personál hotelu. Domů jsme odjížděli plni zážitků a s přáním se sem opět podívat,“ zakončila Jitka Studená.

Děkujeme Vladimíru Volrábovi z Církve československé husitské, který nám pomohl získat většinu finančních prostředků na zajištění pobytu.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Mgr. Kateřina Podzimková, tisková mluvčí, Centrum sociálních služeb Děčín, p.o.

Přečteno: 763 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...