1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Pondělí, 24 Listopad 2014 08:40

Výstava vzdělávání "Škola Děčín 2014"

Napsal(a) 

Ve dnech 2. 12. - 3.12.2014 se v Děčíně ve Splečenském domě Střelnice uskuteční Výstava vzdělávání "Škola Děčín 2014", kde bude představena aktuální nabídka vzdělávacích programů v regionu. Více informací naleznete dále.

Zástupci středních a vyšších odborných škol představí zájemcům o studium nejen tradiční nabídku studijních oborů, ale i další kurzy, školení a semináře. Proto je výstava určena nejen žákům 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodičům, ale také nezaměstnaným a široké veřejnosti. Zaměstnanci Úřadu práce ČR, Kontaktního pracoviště Děčín poradí zájemcům při výběru vhodného povolání, seznámí je, jak postupovat při výběru vhodného studijního oboru a podají jim bližší informace o uplatnění na trhu práce.

Pořadatelé zajistili pro návštěvníky bohatý doprovodný program, jednotlivé školy se budou prezentovat názornými ukázkami. K vidění budou například módní přehlídky, ukázky bojového umění, ukázky první pomoci a mnohé další.

Pro výchovné poradce základních a středních škol, vedoucí pracovníky škol a odbornou veřejnost je připraven odborný seminář s názvem "Uplatnění absolventů na trhu práce". Na semináři vystoupí Jiří Štajner, ředitel Okresní hospodářské komory Děčín a Mgr. Lenka Boušková, vedoucí oddělení trhu práce Úřadu práce ČR, Kontaktního pracoviště Děčín.

Přečteno: 1100 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...