1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Úterý, 03 Červen 2014 07:42

Senioři ,,zabojovali V Klidu“

Napsal(a) 

Soutěžního dne se zúčastnilo celkem 11 domovů pro seniory a bylo pro ně připraveno 6 různých disciplín, které byly upraveny speciálně pro seniory (minigolf, košíková, kuželky, pétanque, šipky, přesmyčka).

 

 

 

Pro zajímavost - nejstaršímu účastníkovi bylo 93let a obtížnost disciplín zvládal bez problému. Celý program byl velice pestrý, po ranním zahájení následovala ukázka cvičení se psem, poté byl odstartován vlastní soutěžní blok, který byl v poledne přerušen příjemnou přestávkou
na oběd a nabrání sil do zbývajících disciplín, v závěru akce proběhlo slavnostní ukončení celých her s předáním drobných cen.

Po příjezdu domů se všichni shodli na tom, že celá akce byla velice příjemným zpestřením týdenního programu pro klienty.

Pro vysvětlení trochu záhadného nadpisu – pětičlenná skupina s doprovodem z Domova pro seniory (CSS Děčín, p.o.) přijala pozvání na sportovně – vědomostní soutěže, které pořádal Domov pro seniory Severní terasa v Ústí nad Labem. Celá akce nesla název: Hrátky v Klidu - XII.ročník (pozn. zařízení sídlí v ulici V Klidu).

Více informací o činnosti Centra sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz.

Přečteno: 1355 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...