1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Úterý, 30 Prosinec 2014 10:17

Vánoční vystoupení v Domově pro seniory

Napsal(a) 

V době předvánoční nás potěšily svým pěveckým vystoupením hned tři různé školy.

 

 

Na začátku prosince k nám dorazili studenti ze Střední školy zahradnické a zemědělské v Děčíně – Libverda. Sedm studentů s doprovodem dorazilo do Březové ulice v převlecích Mikuláše, čertů a andělů, přivezli s sebou i klávesy a kytaru a několik přepravek nádherných dárků v podobě živých pokojových rostlin pro všechny klienty. Ve společenské místnosti zazpívali několik vánočních koled všem přítomným klientům a potom obešli všechny pokoje a seniorům popřáli krásné Vánoce a šťastný nový rok, zazpívali jednu koledu a každému darovali nádhernou pokojovou rostlinu. Jejich návštěva potěšila úplně všechny, několik klientů to celé dojalo natolik, že si i poplakali.

Hned druhý den dorazila celá třída ze Základní školy Kosmonautů z Březin na Kamenickou ulici, kde tamním seniorům také zazpívali vánoční koledy, celá akce proběhla vzhledem k omezeným prostorovým možnostem po dobu rekonstrukce na chodbě Domova pro seniory u klavíru. Všichni senioři na konci pěveckého vystoupení dostali milé dárky v podobě vlastnoručně upečených a nazdobených perníčků a vánoční přáníčka ozdobená technikou encaustic.

Do třetice dorazí týden před Štědrým dnem studenti ze Střední zdravotnické školy v Děčíně, kteří zazpívají vánoční koledy klientům na Kamenické ulici.

Naprostá většina klientů velice oceňuje takovéto předvánoční návštěvy, kdy to jsou většinou samotní studenti, kteří iniciují návštěvu seniorů se záměrem je potěšit. Všem výše zmíněným školám ještě jednou moc děkujeme.

 

Více informací o činnosti Centra na www.cssdecin.cz.

Přečteno: 964 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...