1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Čtvrtek, 11 Květen 2017 18:26

Agentura domácí zdravotní péče ANNA – nové informace

Napsal(a) 

Agentura domácí zdravotní péče Vás ráda informuje o některých novinkách, připravených pro naše klienty i zájemce o jakoukoli naši službu.


Předně se omlouváme za výpadek internetových stránek, který byl způsobený jejich novým zpracováním. V současné době máme nové internetové stránky, kde se dozvíte mnohem více informací, než na minulých. Protože jsme se v poslední době setkali s velkým zájmem o informace o tom, jak se připravit na návrat svého blízkého z nemocnice nebo jiného zařízení domů, na našich stánkách najdete návod, jak nejlépe postupovat.
Již druhý měsíc je v naší agentuře zaměstnána PHDr. Šárka Slabá, Ph.D. Je to klinický psycholog s dlouholetou praxí, která u nás působí jako psycholog nejen pro naše současné klienty, ale je připravena přijmout i klienty mimo naše zařízení. Paní doktorka může za Vámi přijít domů nebo Vás přijme ve své ordinaci na adrese Loubí 69, Děčín. Ordinační hodiny má zatím hlavně o víkendech a objednat se můžete na telefonním čísle 412558245 nebo 605769962. Klinický psycholog je ten, kdo s vámi probere vaše životní situace, trápení, potíže a hledá s vámi to nejlepší řešení pro vás i vaše blízké, rodinu. V současné době její pomoc využívá několik našich klientů a výsledky se pomalu dostavují ve zlepšení celkové psychické pohody klientů.
V našich službách se letos zaměřujeme zejména na zkvalitnění života klientů jak doma, tak i v odlehčovací službě. Máme spoustu aktivit, které klienti rádi využívají. Zveme Vás proto ke spolupráci, ať už to jsou aktivity v domácnosti u klientů nebo v odlehčovací službě.
Domácí zdravotní péče je v současné době využívána klienty po celém okrese Děčín, kam za vámi rádi dojedeme. Upozorňujeme na to, že domácí zdravotní péči předepisuje praktický lékař nebo nemocnice nebo jiné zdravotní zařízení. Není to tak, že bychom my sami mohli rozhodnout o tom, kdo bude mít službu domácí zdravotní péče hrazenou zdravotní pojišťovnou. Vždy je to na rozhodnutí lékaře, který posoudí aktuální zdravotní stav a rozhodne o potřebnosti a o četnosti návštěv.
Když si nevíte rady, kterou službu potřebujete, jestli zdravotní nebo sociální, je nejlepší zavolat nám a my poradíme. Telefonní čísla jsou 412558245 nebo 605769962, mail je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Děkuji za Vaši pozornost a za spolupráci všem lékařům, pacientům, Magistrátu města Děčín a také Ústeckému kraji. Hana Kozáková, ADP ANNA

Přečteno: 740 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...