1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Pondělí, 09 Říjen 2017 16:00

Zářijové akce pro seniory na Kamenické

Napsal(a) 

Letošní čtvrté září bylo pestrým dnem nejen pro děti školou povinné, ale i pro naše klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici (Centrum sociálních služeb Děčín, p.o.), protože si pro ně OC Pivovar připravilo úžasné odpoledne v podobě grilování s hudebním programem. Naši klienti si mohli pochutnat na kvalitních uzeninách připravených v pivovarské restauraci Kapitán, součástí překvapení byla i nabídka výborného piva z místního minipivovaru.

K poslechu zahrál hudebník pan Racek s doprovodem zpěvaček.
V polovině září odjel náš seniorský tým soutěžit na IV. olympiádu do DOZP Krásná Lípa, kde bylo připraveno půldenní sportovní klání završené výborným pohoštěním a hudební zábavou.
Třetí zajímavou akcí přímo v našem zařízení byla velice poutavá přednáška paní knihovnice Evy Kubšové o životě významných osobností Vlasty Buriana a Jaroslava Marvana. Ta byla doplněna o zajímavé knihy a fotografie.
Měsíc září uzavírala pravidelná čtvrtletní akce: Setkání klientů a rodinných příslušníků s vedením zařízení. O setkání byl veliký zájem. Aby informační setkání bylo příjemnější, bylo doplněno o drobné pohoštění všech přítomných.
Tento měsíc jsme poprvé v praxi vyzkoušeli novinku, ze které máme obrovskou radost, protože zkvalitnila úroveň místních akcí – tou novinkou je profesionální ozvučení jídelny (2 bezdrátové mikrofony a další potřebná technika).

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 351 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...