1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Středa, 25 Říjen 2017 20:24

1.říjen - DEN SENIORŮ

Napsal(a) 

V Děčíně již třetím rokem sociální odbor a magistrát města pořádá pro seniory ne den, ale celý týden. V průběhu týdne se konalo mnoho akcí.

Senioři a nejen Ti, si mohli při dnech otevřených dveří prohlédnout zařízení Pro osamělé osoby, odlehčovací službu i domov pro seniory. Další akce se konaly v knihovně, v ZOO, v klubu důchodců "Zlatý podzim".
V kině Sněžník bylo dopolední promítání nového filmu "Soňa Červená " za snížené vstupné.Vyvrcholením celého týdne byly tři vydařené akce. V sobotu amatérský divadelní soubor z Rumburku uváděl divadelní hru " Půldruhé hodiny zpoždění." V neděli odpoledne se senioři společně pobavili na sále Střelnice se zpěváky Josefem Zímou a Yvettou Simonovou a někteří si i zazpívali. Obě akce byly velmi úspěšné a bohatě navštívené. Na úplný závěr týdne senioři z pečovatelských domů, domova důchodců i členů seniorských organizací města Děčína pluli lodí do Hřenska a zpět. Nechyběli ani zástupci města.Plavba se všem líbila. Počasí přálo, skalní útvary labského kaňonu i barvící se stráně zářily v plném slunci.
Velké poděkování patří všem organizátorům za krásné zážitky.

Přečteno: 414 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...