1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Pondělí, 12 Únor 2018 19:00

Lednové akce u seniorů

Napsal(a) 

Nový rok 2018 jsme v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem na Kamenické ulici, co se týče kulturních a společenských akcí, odstartovali v plné parádě.

Prvním návštěvníkem byl pan farář – Oldřich Suchý, se kterým si senioři mohli příjemně popovídat ve společenské místnosti.

Druhým pozvaným hostem byl herec a hudebník z ústeckého divadla pan Radek Konař, který si pro naše klienty připravil hodinové pěvecké vystoupení s tématikou: Karel Gott. Seniorům se vystoupení moc líbilo a určitě pana Konaře rádi opět mezi sebou přivítají.

Ve druhé polovině ledna proběhl v jídelně veliký turnaj v kostkách, který byl po celou dobu velice napínavý. Po sečtení všech výsledků proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů a ti byli i obdarováni sladkou odměnou.

Úplně poslední lednový den nás navštívila moc zajímavá návštěva a tou bylo 16 dětí s doprovodem z Dětského domova – Země dětí z České Kamenice. Děti si připravily pásmo písní, básniček a tance. „Třešničkou na dortu" bylo taneční vystoupení se světelnými efekty. Milým překvapením pro naše klienty bylo i obdarování každého přítomného klienta ručně vyrobenou papírovou květinou.

Ani v únoru nebudeme zahálet a pro naše seniory jsme si připravili pět větších akcí.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 356 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...