1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Středa, 07 Březen 2018 13:49

Únorové akce u seniorů

Napsal(a) 

Měsíc únor byl nejen krátkým měsícem, byl ale poznamenán i nejsilnější vlnou chřipkové epidemie a zákazem návštěv v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem. Chřipka postihla nejen naše seniory, ale i naše zaměstnance.
I přes tato omezení a následná opatření jsme se snažili zachovat pestrou běžnou týdenní nabídku aktivit pro klienty.

Z větších akcí jsme stihli a zvládli zrealizovat pravidelné setkání s panem farářem Oldřichem Suchým, z kraje měsíce navštívila skupinka klientů klub Zlatý podzim, kde k poslechu a k tanci zahrál a zazpíval hudebník pan Macko. Největší akcí a nejvíce kladně hodnocenou bylo vystoupení dua LP Tandem. Tato dvojice u nás vystupuje každoročně a vždy mají u klientů veliký úspěch. U této akce jsme i netradičně vyzdobili jídelnu barevnými balónky, konfetami a girlandami. Poslední únorový den měla proběhnout zajímavá přednáška paní Evy Kubšové na téma: Tomáš Garrigue Masaryk, ale kvůli nemoci se tato akce odložila na jindy.
V březnu se naši klienti mohou těšit na zajímavou odbornou přednášku o tréninku paměti, na každoročně zajímavou velikonoční výstavu výrobků klientů a v závěru měsíce proběhne setkání klientů a rodinných příslušníků s vedením zařízení.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 365 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...