1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Středa, 04 Červenec 2018 12:38

Plníme přání seniorům

Napsal(a) 

Plníme přání seniorům je iniciativa společnosti Sodexo, která se ve spolupráci se svými partnery, Diakonií ČCE a Asociací poskytovatelů sociálních služeb a projektu SenSen (Senzační senioři) nadace Nadaci Charty 77/Konta Bariéry snaží podporovat aktivní stáří a naplňuje tužby a sny seniorů.

Cílem programu je zlepšování kvality každodenního života seniorů prostřednictvím plnění jejich přání, boj proti předsudkům, které má společnost vůči starší generaci a také snaha inspirovat samotné seniory, aby stále přemýšleli o svých snech a přáních a sami se pro jejich splnění snažili něco udělat.
Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (CSS Děčín, p.o.) na Kamenické ulici se také zapojil do projektu, a to přáním „Interaktivní hraní". Jeho podstatou je zakoupení terapeutického stolu s interaktivním zařízením, na kterém lze trénovat jemnou motoriku. Stůl zvládne promítnout 8 her s využitím světelných animací ovládaných pohyby rukou. Kromě motoriky zlepšuje pomůcka také koordinaci, postřeh, rychlost reakce nebo sociální interakce.
Co můžete pro splnění přání našim seniorům udělat? Navštívit stránky http://www.plnime-prani-seniorum.cz/, vybrat přání, podpořit jej svým příspěvkem a Sodexo přispěje stejnou částkou. K dnešnímu dni máme vybráno 19 % potřebné sumy, pomozte i Vy a splňte přání našim seniorům. Za Váš příspěvek upřímně děkujeme.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 289 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...

PROCES KP V DĚČÍNĚ

LOGO KPSS

KALENDÁŘ UDÁLOSTÍ

20.08.2019 - Úterý - 09:00 Jednání KS Osoby v krizi
28.08.2019 - Středa - 15:15 jednání KS OZP
17.09.2019 - Úterý - 09:00 Jednání KS Osoby v krizi
17.09.2019 - Úterý - 13:30 Jednání KS Rodiny, děti a mládež

OCENĚNÍ

DŮLEŽITÉ ODKAZY