1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
Čtvrtek, 09 Srpen 2018 17:45

Červencové akce u seniorů

Napsal(a) 

Ten, kdo si myslí, že měsíc červenec si užívají pouze děti na prázdninách a jejich rodiče na dovolené, je na omylu, protože červenec byl pestrý i pro naše klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na Kamenické ulici (CSS Děčín, p. o.)

První akcí byl výlet CSS Minibusem na děčínský Sněžník, pokochat se krásnými výhledy a připomenout si, jak krásnou rozhlednu máme hned kousek od našeho města.

Druhým a velice zajímavým výletem byla návštěva mýdlárny Rubens v obci Růžová. V místní prodejně/dílně si senioři vyposlechli zajímavý výklad o postupu při výrobě mýdel a zároveň si mohli zakoupit nějaký přírodní produkt.

V následujících dvou týdnech proběhlo skupinové rehabilitační cvičení ve společenské místnosti pod vedením zkušené fyzioterapeutky a aktivizační pracovnice a týden na to se senioři mohli zúčastnit soutěžních her v místním parčíku.

V srpnu nás čeká ještě zajímavější program a tím je povídání s farářem, posezení s grilováním, návštěva ZOO Děčín u nás v zařízení, letní setkání seniorů v Mostě apod.

Dita Hornová, Domov pro seniory

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, p.o. na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Přečteno: 189 krát

SOCIO-INFO CENTRUM

Informace o sociálních službách v Děčíně
Budova Na Valech MM Děčín
Po, St: 8-12, 13-17
Pá: 8-12
Tel. 412 593 167

HLEDÁTE INFORMACE

DOTAČNÍ ŘÍZENÍ

NÁHODNÉ VIDEO

CHCI SPOLUPRACOVAT

Máte-li zájem zapojit se do procesu komunitního plánování města Děčín, kontaktujte nás...