1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi

Spirála, z.s.

Spirála, z.s.
Zkratka: IČO: 68954221
Ulice a č.p.: K Chatám 22 Město: Ústí nad Labe – Skorotice

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

oficiální webové stránky
Statutární zástupce: Ing. Pavla Skokanová Telefon:
Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Lešková Telefon: 475 603 390
Typ služby:
-
Druh služby:
-
Paragraf dle 108/2006 Sb.:
60 – krizová pomoc
Cílová skupina:
-
Status organizace: spolek
GPS: GPS:

Popis činnosti:
Cílová skupina: osoby v krizi, oběti obchodu s lidmi, oběti trestné činnosti, děti a mládež ohrožené nežádoucími jevy, osoby komerčně zneužívané, osoby opouštějící ústavní zařízení, osoby s chronickým duševním onemocněním, osoby žijící ve vyloučených lokalitách, osoby, které vedou rizikový způsob života, pachatelé trestné činnosti. Bez omezení věku.
 
Telefonická krizová pomoc:
nepřetržitá služba telefonické krizové pomoci za cenu běžného hovoru v pro všechny osoby, které se ocitly v tíživé životní situaci a nedokáží jí zvládnout nebo jsou na útěku, hledané nebo se cítí osamělé.
 
Krizová lůžka:
krizový pobyt na lůžku až po dobu 7 nocí pro osoby, které svou krizovou situaci nemohou zvládnout ve svém vlastním sociálním prostředí, pobyt nezletilých pouze s doprovodem zákonného zástupce, možnost využití krizové stravy po dobu pobytu.
 
Ambulantní pomoc:
po- pá 8 – 19 hod bez objednání a doporučení pro všechny osoby, jež se ocitají v akutní životní krizi (vztahy, rozvody, rozchody, nemoc, úmrtí, bydlení, nezaměstnanost, dluhy, potíže s dětmi, sousedské, vrstevnické vztahy….)
 
Odborné sociální poradenství:
na základě objednání pondělí 14 – 18 hod. nabízí terapeutickou práci s rodinami. Je určeno pro rodiny sociálně slabé, rodiny žijících v sociálně vyloučených lokalitách, rodiny, které mají výchovné a školní potíže s dětmi, rozpadající se rodiny. Služba je poskytována v průběhu 5 – 10 setkání terapeutů s rodinami.
 
Odborné sociálně právní poradenství:
na základě objednání – služba sociálního a právního poradce vždy v úterý 10 – 17 hod nabízí pomoc při řešení právních problémů, pomoc při sepsání právních podání.
 
Internetové poradenství:
prostřednictvím e-mailu na adrese: e-mail: mail@spirala-ul.cz, odpověď obdrží uživatel do 5 pracovních dnů, problematika vztahy, rozvody, rozchody, nemoc, úmrtí, bydlení, nezaměstnanost, dluhy, potíže s dětmi, sousedské, vrstevnické vztahy….)
 
Asistovaný kontakt dítěte s rodičem na základě objednání: pondělí 14 – 18 hod. Odborná pomoc pracovníka při komplikovaném předávání dětí mezi rozvedenými rodiči nebo při setkání dítěte s rodičem, které je svěřené do péče druhého rodiče.
 
Všechny služby jsou bezplatné. Ambulantní, telefonické a internetové služby jsou anonymní.

 

Přidáno dne: 2016-02-17 15:48:06    Počet zobrazení: 37