1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
seniori ozp rodiny v krizi osoby v krizi
2012
Raná péče v Děčíně

Dne 28. listopadu 2012 v 10 hodin bylo otevřeno detašované pracoviště Rané péče Diakonie Stodůlky v ulici Jindřichova 337, Děčín IX Bynov. Slavnostní otevření se zúčastnili zástupci místního sboru církve českobratrské evangelické, zástupci města a domu s pečovatelskou službou, ve kterém má toto pracoviště pronajaté prostory.  

 
Workshop k sociálním službám

SAM 3182

 

 

 

 

 

 

Dne 14. listopadu 2012 uskutečnil workshop na téma "Chráněné bydlení a podpora samostatného bydlení". Společného setkání se zúčastnili zástupci odboru sociálních věcí a zdravotnictví a zástupci organizací, které tyto sociální služby poskytují. Diskutovalo se o nastavení vzájemné spolupráce při uspokojování potřeb klientů.

Celý článek...
 
Spolupráce s Agenturou

ASZ logo pro-web

 

Magistrát města Děčín spolupracuje s Agenturou pro sociální začleňování na vypracování Strategie 2014–2020 sekce "sociální politika města". Lokální konzultant Mgr. Kratochvíl se zapojil do procesu komunitního plánování.

 
Vzdělávání manažerského týmu

SAM 3177

 

 

 

 

 

 

Dne 9. listopadu 2012 se uskutečnil první ze šesti kurzů vzdělávání v rámci projektu "Podpora plánování a transformace sociálních služeb v Ústeckém kraji" s názvem Komunikace a vedení jednání. Kurzu, který lektorovala PhDr. Lenka Krbcová Mašínová se zúčastnil manažerský tým komunitního plánování.

Celý článek...
 
Město Děčín seniorům

Podled z lodi na řeku

 

 

 

 

 

 

Dne 3. října 2012 se uskutečnila plavba lodí Poseidon z Děčína do Hřenska a zpět, na kterou vedení města pozvalo seniory z městských zařízení sociálních služeb. Akce proběhla k Mezinárodnímu dni seniorů a zúčastnilo se 157 seniorů. Obyvatelům Domova pro seniory a Domů s pečovatelskou službou hrála k tanci a poslechu děčínská kapela Combo.

Celý článek...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL